E-mail adresinizi bırakarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Değişen Sigortacılık 2020 Eğitim ve Panelleri Ekim de Antalya ile başlıyor
  12.05.2020


Sigorta Akademi Direktörü Ali Civan, 2020-2021 döneminde gerçekleştirecekleri “Değişen Sigortacılık” eğitim-paneller ile sigorta sektöründe; özellikle acenteler için günümüzün değişen ve gelişen sigortacılığına bakış açısı bakımından ciddi bir farkındalık üreteceklerini söyledi. 


Nisan 2020’de başlatacakları ‘’Değişen Sigortacılık’’ eğitim-panellerinin, hepimize çok üzücü günler yaşatan  Corona Virüs Pandemisi nedeniyle 14 Ekim 2020 tarihinde Antalya ile başlayacağını belirten Sigorta Akademi Direktörü Ali Civan; uzun yıllardır sektördeki çok sayıdaki şirkete, ticaret odalarına ve üniversitelere verdikleri sigortacılık eğitimlerine ek olarak; 2020-2021’de Türkiye’nin 17 şehrinde ve KKTC’de ‘Değişen Sigortacılık 2020’ ve ‘Değişen Sigortacılık 2021’ eğitim-panellerini gerçekleştireceklerini belirtti.

Sigortacılıkta Gelecek Dönemin Beklenmedik Gelişmelerine Hazırlanmak Odak Noktası Olacak,

Ali Civan, “Sigorta acentelerinin; özellikle 2020’de yaşadığımız olağanüstü gelişmelerin etkisiyle pazarlama ve iş geliştirmeye yönelik, ezber bozan yenilikçi fikirlere ihtiyaçları olduğunu görüyoruz. Bununla birlikte sigortacılık her yıl gelişirken acenteler, şirketlerin yönetimlerinde değişiklikler yaşıyor. Pandemi Krizi sonrasında beklentiler, Sigortalılar açısından  gerek pazarlama ve gerekse aidiyet anlamında çok hızlı değişimler yaşanacağını gösteriyor. Sigorta Akademi olarak tüm Türkiye’de 14 Ekim’deki Antalya konferansımızla başlayarak vereceğimiz eğitimler ile sigorta sektörünün emekçisi acentelerimizi bu değişime, rekabete ve geleceğe hazırlamak istiyoruz” dedi.

Sigortacılıkta Kitabın Dışına Çıkılacak,

Aynı zamanda “Türkiye’de Sağlık Sigortacılığı Sistemi” kitabının yazarı olan Ali Civan; “Sigorta sektöründe 33 yıldır acente; uzun yıllardır Sigorta Akademi aracılığıyla Sigorta Eğitimcisi ve Bezmialem Üniversitesi’nde sigortacılık üzerine akademisyen olarak verdiğimiz  eğitimler ile; Türk sigorta sektöründe geleceğine dair gözlemlediğimiz bilgilerimiz ve gelişmeler  ışığında; ‘Değişen Sigortacılık 2020-2021’ eğitim-panelleri aracılığıyla kitap harfleri ile değil; tüm gerçekleri ve yapılması gerekenleri acenteler, sektör yöneticileri ve üniversitelerdeki sigortacılık öğrencileri ile paylaşmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Antalya’dan sonra Bursa ve Kayseri eğitim-Panelleri,Her şehirden bir Üniversitedeki Sigortacılık MYO Öğrencilerine Ücretsiz,

Civan, konferansların gerçekleşeceği şehirlerdeki bir üniversitedeki Bankacılık ve Sigortacılık  Meslek Yüksek Okulunun belirli sayıdaki sigortacılık öğrencisinin ‘’Değişen Sigortacılık’’ Eğitim-Panellerine   ücretsiz olarak davet edileceğini,14 Ekim Antalya’dan sonra 27 Ekim’de Bursa ve 11 Kasım 2020 ‘de Kayseri ile eğitim-Panellerin devam edeceğini,tüm panel programına http://www.sigortaegitim.com/sigortaakademi/  linkinden  ulaşılabileceğini  belirtti.    
  

Kaynak :
Hit : 475


TSB Başkanı Benli den kasko ve trafik sigortası uyarısı!
Kayserili Sigortacılardan Yönetmelik Tepkisi
Yurt dışındaki Türkler için BES artık daha cazip
FCC den Sigorta Pazarlamacılarına Rekor Robotik Arama Cezası
Sağlık sigortaları yeni gelişmelere gebe
Sigorta şirketlerinden büyük jest! Tek hasta için 600 bin TL ödendi
Sigorta Akademi nin Yeni Eğitimleri Başlıyor,
Gündemdeki Sigortacılık ürünü, Sağlık Sigortacılığının Temel Kavramları ve Pazarlama Aşamasındaki Destekleri
Bitcoin Devi Bakkt tan 500 Milyon Dolarlık Sigorta Anlaşması
Yurt dışındaki Türkler için BES artık daha cazip
Kovid-19 sonrası kişiye özel sigorta ürünleri artacak
Sigorta acenteleri sahipleri yeni yönetmelikten dertli
BES te fon büyüklüğü 125 milyar TL oldu
Gelecekte sağlık sigortalarına talep artacak
Salgından sonra İş Durması ve Alacak Sigortası nın önemi artacak
Sigortada koronavirüs destekleri
Değişen Sigortacılık 2020 Eğitim ve Panelleri Ekim de Antalya ile başlıyor
Sigorta şirketleri önemli bir sınav veriyor
Wimbledon´ ın Zararını Sigorta Şirketi Ödeyecek
Arabası, evi olanlar ve kredi çekenler dikkat! Sigortalar için tavsiye kararı alındı
Sağlık sigortası sahiplerinin corona virüs tedavi giderleri karşılanacak
Araç sahipleri dikkat! Zorunlu trafik sigortasında değişiklik
Sigortacıların 2019 yılında gözdesi kasko oldu
Avrupalılar sigortaya artık daha fazla para harcıyor
 
MEDASIST INTERNATIONAL
Medasist International World Medasist International Sigorta ve Bes Medasist International Sektörel
www.newsfromturkey.tv www.sigortanet.tv www.turksektorel.net
www.travelassisturkey.com www.sigortaegitim.com  
www.medasist.com    
  Medasist International Business  
  Travel Assistance    
  Business Life    
  Education    

Medasist International tüm kullanım hakları ile ilgili yasalara, kanunlara ve bunlarla birlikte tüm etik kurallara tamamen uymakta ve saygılıdır.Medasist International’a ait bu ve tüm portallarda kaynak gösterilerek yer alan tüm bilgi, haber, araştırma içerikli yazı ile videolar tamamen güvenilir,olduğuna inanılan, halka açık olduğu ve tüm toplumun paylaştığı bilinen bir haber içeriği olmasıyla birlikte acil haber özelliğini kaybederek telif hakkı kullanım özelliği olmayan yada ilgili içeriğin bu özelliğini kaybetmiş olduğu düşüncesiyle ,kaynağı ve varsa yazarı yada ilgili haberi düzenleyen kişinin belirtildiği bilgilerden oluşmaktadır.Medasist International platformlarında kaynak gösterilerek yayınlanan tüm yazılı ve görsel içerikler ilgili kaynağa aittir,bu içeriklerin başkaları tarafından kopyalanması durumunda tüm sorumluluk kopyalayan kişi yada kuruma ait olacaktır. Tüm içerik ve videolarla ilgili hatalı kullanım, hatalı bilgiden kaynaklanan sorunlarda haber kaynağı yada ilgili haberde geçen kişi yada kurumlardan gelen geçerliliği kanıtlanmış yazılı talepler doğrultusunda tüm içerik ve videolar gerektiği şekilde değiştirilebilir yada yayından tamamen kaldırılabilir.Medasist international tüm etik kullanım haklarına saygı göstermektedir.Medasist International Platformlarında yer alan bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Tüm kaynak belirtilerek alınan haberler,araştırmalar,yazılı ve görsel tüm içeriklerden oluşabilecek bilgilerin hataları,eksikleri ve yatırım amaçlı kullanılmasıyla ilgili Medasist International Platformu, portalı yöneticilerinin hiçbir sorumluluğu ve bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Medasist International abides and complies fully with all ethic rules as well as legislation, laws related with all rights of usage. All information, news, research texts and videos included in this and all portals of Medasist International with referencing the source thereof are comprised of information provided by its source and if any, its author or any person reporting such relevant news with the consideration of that no copyright is to be applied or the relevant content has lost its such nature because it has lost its urgent news nature even though it is a news content that is believed to be fully reliable, and open to public and known as to be shared by the whole community. All written and audio contents published on Medasist International platforms by referring the source thereof belong to such relevant source, and in case such contents are copied by third parties, all responsibility rests on the person or body that makes copying. In cases arising from misuse of all contents and videos and from misinformation, according to written requests proven to be valid from the news source or those people or bodies whose names are mentioned in such news may, all contents and videos be replaced duly or taken off from the broadcasting totally. Medasist International respects to all ethical right of usage. Information included in Medasist International Platforms is not in the scope of investment consultancy.Regarding mistakes, deficiencies and usage for investment purposes on and of all information comprised of any news, researches, written and audio contents quoted with references, Medasist International Platform, portal managers has no responsibility and bind.

Turkey News - Google News in Turkey - Turkey Companies - Invest in Turkey - Acıbadem Hospital - Turkish Business - Turkey Video - Turkish Real Estate - Turkey Actuel - Economy
Medasist International © Copyright 2005