E-mail adresinizi bırakarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Türk Basketbolu HDI Sigorta güvencesinde
  25.02.2016


Son yıllarda Türk sporuna verdiği desteği artırarak sürdüren HDI Sigorta, şimdi de Türkiye Basketbol Federasyonu ile yaptığı anlaşmayla Türk basketbolunu risklere karşı güvence altına alıyor. 


Sigortacılıkta son dönemde yaptığı atılımla dikkat çeken sektörün yenilikçi şirketi, HDI Sigorta, Nildem Global Sigorta ve Reasürans Brokerliği koordinatörlüğünde Türkiye Basketbol Federasyonu ile işbirliği anlaşması imzalıyor. Türk sporuna verdiği önemi daha önce Galatasaray, Fenerbahçe, Bursaspor ve Trabzon İdman Ocağı, Altay Spor Kulübü, Denizli Spor, Karşıyaka Spor Kulübü ile yaptığı anlaşmalarla gösteren HDI Sigorta, şimdi de Türkiye Basketbol Federasyonu’na sigorta güvencesi veriyor. Anlaşma kapsamında Abdi İpekçi ve Ankara Spor salonlarının aktifleri sigortalanırken, basketbol hakemlerine de ferdi kaza teminatı sunuluyor.

HDI Sigorta en son, yine Nildem Global koordinatörlüğü ile Galatasaray Spor Kulübü ile 5 yıldır süregelen işbirliğini yeni dönemde Galatasaray Erkek Voleybol Takımı isim sponsorluğuyla sürdürmüş ve takımın adı Galatasaray HDI Sigorta olarak belirlenmişti. Türkiye Basketbol Federasyonu ile yapılan sponsorluk anlaşmasıyla ilgili görüş bildiren HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “Son yıllarda HDI Sigorta olarak spora verdiğimiz destek her geçen gün artarak devam ediyor. Amacımız takımlarımıza ulusal ve uluslararası arenalarda hak ettikleri galibiyetlere ulaşmaları için gereken desteği sağlamak. Bunun yanı sıra, başarı için uğraş veren takımlarımızı ve ter döken sporcularımızı risklere karşı güvence altına almak. En son yaptığımız anlaşma bize ayrıca gurur veriyor. Çünkü bu anlaşmayı Türkiye Basketbol Federasyonu ile yapıyoruz ve uluslararası alanda başarılara koşarken, karşılaşabilecekleri risklere karşı onlara sigorta güvencesi sunuyoruz. Daha önce de söyledik, yine söylemek istiyorum: HDI Sigorta’nın özellikle amatör branşlara desteği önümüzdeki dönemde de sürecek. Basketbol Federasyonu ile yaptığımız anlaşmanın Türk sporuna hayırlı olmasını dilerim” dedi.

  
  

Kaynak :
Hit : 1053


HDI Sigorta acenteleri de müşterileri de memnun
Trafik sigortasında primler düşmeye başladı
İlk 5 ayda üretim %36 arttı
Tamirhaneler denetlenecek düşük puan alan referans listesinden çıkarılacak
Trafik sigortasında yeni dönem
Sigorta şirketleri trafik sigortası teklif ekranlarını yenileyecek
HDI Sigorta dan tüketici dostu kasko
Trafikte sigortalılık oranı yüzde 79.2’ye düştüTrafikte sigortalılık oranı yüzde 79.2 ye düştü
Ticari amaçlı dronelara sigorta zorunluluğu
Uğur Çağlar Azerbaycanlı Senaye nin genel müdürü
Trafikte 2015 teknik zararı 2.3 milyar lira
Europ Assistance Vip Transfer Hizmetiyle İstanbul Üniversitesinde
Türk Basketbolu HDI Sigorta güvencesinde
Cenk Keskinel Olağan Genel Kurul Sonrası İlk Mesajını Verdi
Acente komisyonlarını değil düşürmek artırmayı düşünüyoruz
Hayat dışında teknik zarar 216 milyon lira
Eşdeğer parça uygulaması güvenilirliği artıracak
2015 ilk çeyrek prim üretimi 7 milyar 897 milyon lira
HDI Sigorta da yeni atama
Trafik Sigortası primine tavan fiyat uygulaması
Eksper atama yönetmeliğiyle sektöre güven artacak
Alacak sigortası teminat gösterilerek kredi alınabilecek
TSB tarafından gerçekleştirilen Oto Sigortaları Projesi tam gaz
HDI Sigorta yeni satın almalara açık
 
MEDASIST INTERNATIONAL
Medasist International World Medasist International Sigorta ve Bes Medasist International Sektörel
www.newsfromturkey.tv www.sigortanet.tv www.turksektorel.net
www.travelassisturkey.com www.sigortaegitim.com  
www.medasist.com    
  Medasist International Business  
  Travel Assistance    
  Business Life    
  Education    

Medasist International tüm kullanım hakları ile ilgili yasalara, kanunlara ve bunlarla birlikte tüm etik kurallara tamamen uymakta ve saygılıdır.Medasist International’a ait bu ve tüm portallarda kaynak gösterilerek yer alan tüm bilgi, haber, araştırma içerikli yazı ile videolar tamamen güvenilir,olduğuna inanılan, halka açık olduğu ve tüm toplumun paylaştığı bilinen bir haber içeriği olmasıyla birlikte acil haber özelliğini kaybederek telif hakkı kullanım özelliği olmayan yada ilgili içeriğin bu özelliğini kaybetmiş olduğu düşüncesiyle ,kaynağı ve varsa yazarı yada ilgili haberi düzenleyen kişinin belirtildiği bilgilerden oluşmaktadır.Medasist International platformlarında kaynak gösterilerek yayınlanan tüm yazılı ve görsel içerikler ilgili kaynağa aittir,bu içeriklerin başkaları tarafından kopyalanması durumunda tüm sorumluluk kopyalayan kişi yada kuruma ait olacaktır. Tüm içerik ve videolarla ilgili hatalı kullanım, hatalı bilgiden kaynaklanan sorunlarda haber kaynağı yada ilgili haberde geçen kişi yada kurumlardan gelen geçerliliği kanıtlanmış yazılı talepler doğrultusunda tüm içerik ve videolar gerektiği şekilde değiştirilebilir yada yayından tamamen kaldırılabilir.Medasist international tüm etik kullanım haklarına saygı göstermektedir.Medasist International Platformlarında yer alan bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Tüm kaynak belirtilerek alınan haberler,araştırmalar,yazılı ve görsel tüm içeriklerden oluşabilecek bilgilerin hataları,eksikleri ve yatırım amaçlı kullanılmasıyla ilgili Medasist International Sigorta ve Bes Platformu, www.sigortabilgiservisi.com portalı yöneticilerinin hiçbir sorumluluğu ve bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Medasist International abides and complies fully with all ethic rules as well as legislation, laws related with all rights of usage. All information, news, research texts and videos included in this and all portals of Medasist International with referencing the source thereof are comprised of information provided by its source and if any, its author or any person reporting such relevant news with the consideration of that no copyright is to be applied or the relevant content has lost its such nature because it has lost its urgent news nature even though it is a news content that is believed to be fully reliable, and open to public and known as to be shared by the whole community. All written and audio contents published on Medasist International platforms by referring the source thereof belong to such relevant source, and in case such contents are copied by third parties, all responsibility rests on the person or body that makes copying. In cases arising from misuse of all contents and videos and from misinformation, according to written requests proven to be valid from the news source or those people or bodies whose names are mentioned in such news may, all contents and videos be replaced duly or taken off from the broadcasting totally. Medasist International respects to all ethical right of usage. Information included in Medasist International Platforms is not in the scope of investment consultancy.Regarding mistakes, deficiencies and usage for investment purposes on and of all information comprised of any news, researches, written and audio contents quoted with references, Medasist International Insurance and Individual Retirement Platform, www.sigortabilgiservisi.com portal managers has no responsibility and bind.