E-mail adresinizi bırakarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Avrupa nın Renkler Mozaiği Şehri: Berlin
1237 yılında kurulan ve adı bataklık anlamına gelen Almanya’nın başkenti Berlin, bugün Dünya’da en fazla yeşil alana sahip olması, geniş ve modern caddeleri, kültür hazinesi müzeleri, moda haftaları, tarihi eserleri ve efsanevi gece hayatıyla içinde her rengi barındıran rengarenk bir şehir.
Doğu ve Batı nın Paylaşamadığı Ukrayna nın Kalbi: Kiev
Kavimler Göçü sırasında Kyiv Kardeşler Kabilesi’nin Dinyeper Nehri kıyısındaki topraklara MS. 484 yılında yerleşmesiyle kuruluşu yaklaşık 1600 yıl öncesine dayanan Kiev; zengin geçmişi, tarihi eserleri, paylaşılamayan stratejik konumu, Avrupa ile Rus sentezi yaşamı ve hızlı gece hayatı ile tek kelime ile özel bir şehir.
Masal Kıvamındaki Aşıklar Şehri Prag
Avrupa’nın en eski şehirlerinden biri olan Prag, mimarisi, sarayları, köprüleri ve eğlencesi ile her yaştaki tatilciye fırsatlar sunan kaçırılmayacak bir Doğu Avrupa şehri.
Futbol, Festival ve Sanat Diyarı Münih
Münih; Almanya’nın 3. büyük şehri ve 1 buçuk milyon nüfusa sahiptir. “Dünya’nın Bira Merkezi” ya da “Bavyera Eyaleti’nin Beyni” diyebiliriz. Birçok açıdan Avrupa’nın en heyecan verici metropollerinden biri ve Almanlar’ın favori şehirlerinin başında geliyor.
Saraylar Şehri Görkemli Viyana Gezisi
Bugünkü konumuz Saraylar Şehri Görkemli Viyana Gezisi.
Afrika nın En Gelişmiş Şehri Johannesburg
1886 yılında kurulan Johannesburg; bugünkü gelişmişliğine altın ve gümüş ticareti ile ulaşmış. Bu sektörlerde hala Dünya’da önemli bir yere sahip.
Moskova; Napolyon un Aşkı, Rusya nın Kalbi
Bugün çoğu tarih kitabında Moskova; Napolyon’un Aşkı, Rusya’nın Kalbi aynı zamanda ihtişam ve görkemin merkezi olarak tanımlanıyor.
Yeryüzündeki Cennet: Miami
“Yeryüzündeki Cennet” olarak tabir edebileceğimiz ABD’nin Florida eyaletinin Miami şehri; sıcağıyla, insanlarının mutluluğuyla, eğlencesiyle, kendisine seyahat eden sadece Avrupalılar’ı değil Amerikalılar’ı da şaşırtmasıyla, aradığınız her şeyi bulabilmenizi sağlaması ve gidenin bir daha gitmek isteyeceği bir şehir.
Özel sağlık sigortacılığında 2012 yönelimleri
Yabancı Sigorta Şirketlerinin Türkiye’ye yatırım yapmasıyla Özel Sağlık Sigortalarında yaşanan yoğun rekabet tüm Sigorta Şirketlerini, Sağlık Sigortacılığında atağa geçebilmek için yeni ürünler hazırlamasını zorunlu kılıyor.
Türkiye’deki tüm Sigorta Şirketleri ne zaman kar edebilecek?
Sigorta sektöründe yılın ilk dokuz aylık bilançolarına göre ciddi bir zarrar sözkonusu. Sigorta Şirketlerinin detaylı bilançoları incelediğinde,gerek yerli gerekse yabancı sermayeli tüm Sigorta Şirketlerininzarara rağmen çeşitli politikalarla kendilerini önümüzdeki yıllarda başarıya taşıyacak uygulamalara hazırlandıklarını görüyoruz

1 2 3 4

 
MEDASIST INTERNATIONAL
Medasist International World Medasist International Sigorta ve Bes Medasist International Business
www.medasist.com www.sigortaegitim.com Travel Assistance
    Business Life
    Education
  

Medasist International tüm kullanım hakları ile ilgili yasalara, kanunlara ve bunlarla birlikte tüm etik kurallara tamamen uymakta ve saygılıdır.Medasist International’a ait bu ve tüm portallarda kaynak gösterilerek yer alan tüm bilgi, haber, araştırma içerikli yazı ile videolar tamamen güvenilir,olduğuna inanılan, halka açık olduğu ve tüm toplumun paylaştığı bilinen bir haber içeriği olmasıyla birlikte acil haber özelliğini kaybederek telif hakkı kullanım özelliği olmayan yada ilgili içeriğin bu özelliğini kaybetmiş olduğu düşüncesiyle ,kaynağı ve varsa yazarı yada ilgili haberi düzenleyen kişinin belirtildiği bilgilerden oluşmaktadır.Medasist International platformlarında kaynak gösterilerek yayınlanan tüm yazılı ve görsel içerikler ilgili kaynağa aittir,bu içeriklerin başkaları tarafından kopyalanması durumunda tüm sorumluluk kopyalayan kişi yada kuruma ait olacaktır. Tüm içerik ve videolarla ilgili hatalı kullanım, hatalı bilgiden kaynaklanan sorunlarda haber kaynağı yada ilgili haberde geçen kişi yada kurumlardan gelen geçerliliği kanıtlanmış yazılı talepler doğrultusunda tüm içerik ve videolar gerektiği şekilde değiştirilebilir yada yayından tamamen kaldırılabilir.Medasist international tüm etik kullanım haklarına saygı göstermektedir.Medasist International Platformlarında yer alan bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Tüm kaynak belirtilerek alınan haberler,araştırmalar,yazılı ve görsel tüm içeriklerden oluşabilecek bilgilerin hataları,eksikleri ve yatırım amaçlı kullanılmasıyla ilgili Medasist International Platformu, portalı yöneticilerinin hiçbir sorumluluğu ve bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Medasist International abides and complies fully with all ethic rules as well as legislation, laws related with all rights of usage. All information, news, research texts and videos included in this and all portals of Medasist International with referencing the source thereof are comprised of information provided by its source and if any, its author or any person reporting such relevant news with the consideration of that no copyright is to be applied or the relevant content has lost its such nature because it has lost its urgent news nature even though it is a news content that is believed to be fully reliable, and open to public and known as to be shared by the whole community. All written and audio contents published on Medasist International platforms by referring the source thereof belong to such relevant source, and in case such contents are copied by third parties, all responsibility rests on the person or body that makes copying. In cases arising from misuse of all contents and videos and from misinformation, according to written requests proven to be valid from the news source or those people or bodies whose names are mentioned in such news may, all contents and videos be replaced duly or taken off from the broadcasting totally. Medasist International respects to all ethical right of usage. Information included in Medasist International Platforms is not in the scope of investment consultancy.Regarding mistakes, deficiencies and usage for investment purposes on and of all information comprised of any news, researches, written and audio contents quoted with references, Medasist International Platform, portal managers has no responsibility and bind.

Turkey News - Google News in Turkey - Turkey Companies - Invest in Turkey - Acıbadem Hospital - Turkish Business - Turkey Video - Turkish Real Estate - Turkey Actuel - Economy
Medasist International © Copyright 2005